English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Доповідачі 2014
Ернест Качіа
Декан факультету інформаційних та комунікаційних технологій, Університет Мальти
Професор Ернест Качіа є деканом факультету інформаційних та комунікаційних технологій та завідувачем кафедри комп'ютерних інформаційних систем Університету Мальти, а також членом сенату цього ж університету. Професор Качіа отримав ступені бакалавра, магістра та доктора наук в галузі комп'ютингу, комп'ютерної інженерії та програмної інженерії в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" та в Університеті Шеффілду (Англія). Професор Качія працював у багатьох компаніях в галузі електроніки і ІКТ та в приватних університетах, зараз він працює в Університеті Мальти.
Професор Качія є Лицарем Мальтійського ордену. Володіє 7 мовами.

Торджус Йєнсен
Managing Director, компанія Luxoft

Торджус Йенсен є розробником інформаційних технологій, менеджером і стратегом. Він має великий досвід у сфері інвестиційного банкінгу, управлінні інвестиціями, E-Commerce і технологіях прямого маркетингу. Він працює в глобальному масштабі протягом багатьох років з командами, розосередженими по всій території США, Європи, Азії та Південної Америки.
Протягом своєї кар'єри він займався розробкою технологій, аутсорсингом, а також розробкою дуже великих інформаційних систем, розподілених баз даних і сховищ в рамках Nomura Capital Services, Goldman Sachs, JP Morgan і UBS.
Торджус Йенсен має CFA L1 і L2 і  в додаток до цього володіє глибокими знаннями в сфері фінансових довідкових даних.
На сьогодні Торжус Дженсен є керуючим директором компаніі Luxoft – провідного світового постачальника ІТ-послуг. Він управляє стратегічним розвитком, відносинами з клієнтами і доставкою в області фінансових послуг.

Микита Конєв
Senior Software Engineer, компанія EPAM Systems
Микита є BI-консультантом (DWH, ETL, Reporting), тренером EPAM, організовує конференції для BI-розробників. Спеціалізується на широкому спектрі аналізу для будь-якого типу бізнесу та наданні BI-рішень.
Віктор Сдобніков
Technical Lead, компанія Luxoft
Віктор займає позицію технічного лідера у проекті доповненої реальності, що входить в склад автомобільної лінійки бізнесу компанії Luxoft. В сферу його відповідальності входять дизайн прикладних алгоритмів комп’ютерного бачення та схем їх навчання і оптимізації, коучінг та ефективна взаємодія з членами команди, напрацювання експертизи в галузі комп’ютерного бачення та доповненої реальності, взаємодія з потенційними замовниками. Серед професійних інтересів Віктора розроблення коректних математичних постановок практичних задач розпізнавання та навчання розпізнаванню, а також сучасні дослідження та розробки в галузі обробки зображень та розпізнавання образів.
Олег Цаль-Цалько
Провідний Java-розробник, компанія EPAM Systems
Олег займається розробленням корпоративних застосувань. Є учасником Java-комьюніті – LJC та JUG KPI. Бере участь у програмі Adopt JSR. Інтереси: Cloud computing, NoSQL, аспекти Scalability/HA. Бере участь у різноманітних освітніх програмах та інженерних товариствах.
Олександр Орєхов
Голова комітету з питань освіти Асоціації "Інформаційні технології України", к.ф.-м.н.
Олена Сирота
Директор з розвитку персоналу, компанія EPAM Systems, к.т.н.
Очолює освітні програми в EPAM Systems (Київ), відповідає за взаємовідносини з ВНЗ в Києві, входить до складу комітетів з освіти профільних ІТ-асоціацій. До сфери освітних програм перейшла із сфери розробки ПЗ. Викладає в НТУУ «КПІ».
Володимир Янцов
HR Business Partner, компанія EPAM Systems
Володимир відповідає за комунікацію з кандидатами до підготовчої програми компанії.
Маргарита Остапчук
Фахівець з інформаційних технологій, компанія Microsoft
Працює у відділі стратегічних досліджень компанії Microsoft Ukraine. Займається аудиторією розробників та студентів технічних спеціальностей. Основними сферами спеціалізації є розроблення під Windows 8, Microsoft Azure, Windows Phone.
Анастасія Стеценко
HR People Partner, компанія Luxoft
Анастасія має біля 7 років досвіду роботі в сфері Human Resources. Вже рік вона працює як HR People Partner в компанії Luxoft, займаючись усіма аспектами життєвого циклу працівника в компанії. Вона організовує багато корпоративних заходів та бере активну участь в роботі з брендом роботодавця.
Олег Довженко
Software QA Engineer, компанія Miratech
Олег працює в Міратех з 2011 року. Він закінчив Національний університет харчових технологій у 2010 році. Має сертифікат тестувальника ISTQB.
Віталій Еленгаупт
Software QA Engineer, компанія Miratech
Віталій працює в Міратех з 2012 року на позиції інженера з автоматизованого тестування програмного забезпечення. Він закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Олексій Хорчев
Senior Software Engineer, компанія EPAM Systems

Олексій є пристрасним .NET-програмістом, якого можна зустріти на різних зустрічах спільноти – в ролі слухача, доповідача чи організатора. Він працює над великим проектом в EPAM Systems і в робочий час концентрується на побудові компетентної та організованої команди. А коли Олексій приходить додому і вкладає дочку спати, він починає читати і пробувати останні тенденції в .NET, архітектурі та інструментах, щоб пізніше поділитися досвідом зі спільнотою, проводячи презентації та семінари. Останнім часом він також почав цікавитися проектним менеджментом, тож тепер його можна зустріти і на зустрічах PM-спільноти.

Артем Алферов
Software Engineer, компанія Miratech
Розпочав роботу в Miratech в 2013 році. Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут». Працював у кількох IT-компаніях як розробник програмних рішень. Артем має декілька професійних сертифікатів, серед яких Microsoft Certified Solutions Developer. Захоплення: Web-applications developing, game developing.