English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Пошук

Основні теми ACSE'14

• Лекція “Open Data - for our own good”

Доповідач: Ернест Качіа, декан факультету інформаційних та комунікаційних технологій, Університет Мальти
Робоча мова – англійська.

With every new day we all appreciate more and more the critical role that data plays in our lives. The nature of information is data, and the power of information is clearly evident in everything from current events happening around the world to nutritional information and decisions you take for your breakfast before going to work. It therefore follows, that the way data is transformed to information is key, and as for any key, the way it is cut and sued will determine its use. Information can unlock potential or can create confusion. Without observing, extracting, studying, and structuring information the whole ICT domain will eventually be burdened to deliver solutions for the ever-increasing expectations. This talk will introduce students to the notion of open data. The current state-of-affairs. The potential it presents. The challenges that scientists would need to face. The research that can be done and areas that are now very actual and open to collaborative action.

 

• Лекція “Big Data Starts Small”

Доповідач: Ернест Качіа, декан факультету інформаційних та комунікаційних технологій, Університет Мальти
Робоча мова – англійська.

The philosophy behind and scientific understanding is linking current work to the bigger picture and showing how it fits in. When trying to understand the true meaning of Big Data, one must inevitably link this modern concept to well established computational models. This will also serve to lend validity to the new concepts. Big Data is nevertheless data. Therefore Big Data can be seen as an evolutionary stage in the treatment and use of data. This talk will acquaint students with some fundamental notions od data modelling, the relationship between data and function, and show how this has effected Big Data considerations. The talk will also extrpolate Big Data concepts to another modern branch of computing - Cloud Computing and the Internet of things, both of which are only as efficient as the underlying "Big" data is effectively used.

 

• Лекція «Як великі дані вже змінюють наше життя»

Доповідач: Торджус Йєнсен, виконавчий директор, Luxoft
Робоча мова – англійська.

«Великі дані» – це інформація великого обсягу, великої швидкості виникнення та великої різноманітності, що вимагає рентабельних й інноваційних форм обробки для покращеного розуміння та прийняття рішень щодо цієї інформації. Різке зростання обсягів великих даних підтримується простішим доступом до технологій, що постійно вдосконалюються, на суспільному, корпоративному й навіть індивідуальному рівнях.
Після короткого огляду концепції великих даних та історичної еволюції її використання ми подивимось, як великі дані використовуються у наші дні для того, щоб дозволити урядам, бізнес-структурам та окремим особистостям краще приймати рішення та змінювати структуру нашого суспільства й повсякденне життя в історично безпрецедентний спосіб.

 

• Лекція «Listen. Improve. Answer. BI»

Доповідач: Микита Конєв, Senior Software Engineer, EPAM Systems
Основною метою презентації є показати як Business Intelligence допомагає визначити пріоритети у виробництві нових продуктів та сервісів на основі великої кількості потреб клієнтів, а також побудувати платформу, яка дозволяє проводити широкий аналіз бізнесу на основі відгуків клієнтів.
Бажані знання: SQL (основи), Data Mining (основи).

 

• Семінар «Алгоритми комп'ютерного зору в сучасних автомобільних системах»

Доповідач: Віктор Сдобніков, Technical Lead, Luxoft
На презентації планується розглянути основи побудови та перспективи впровадження системи доповненої навігації для автомобілів, що розробляється на базі компанії Luxoft. З прив'язкою до конкретної предметної області буде окреслено загальні практичні аспекти побудови обчислювально складних інтерактивних систем в умовах об'єктивних обмежень і вимог.

 

• Майстер-клас «Lambdas Hacking, Kata»

Майстер-клас проводить Олег Цаль-Цалько, Lead Software Engineer, EPAM Systems
В цій практичній сесії ми будемо працювати з найбільшим нововведенням Java 8 – Lambda-виразами! Метою цієї сесії є познайомитись з Java 8 Lambdas, навчитись їх використовувати та пересвідчитись, що багато речей стають простішими з Lambda.
Найбільш талановиті та активні студенти (4-6 курсів), відібрані нашим провідним інженером, отримають додаткові переваги при відборах у програму EPAM для студентів з Java.
УВАГА! Участь у майстер-класі – за окремою реєстрацією (кількість учасників обмежена 20 особами).
Вимоги до програмного забезпечення: у учасників сесії має бути встановлена Java 8 та улюблена IDE. З бібліотек потрібно встановити тільки JUnit.

 

• Лекція «Огляд сучасних теорій управління людьми та мотивації співробітників»

Доповідач: Олександр Орєхов, к.ф.-м.н., голова комітету з питань освіти Асоціації "Інформаційні технології"
В ході семінару будуть коротко розглянуті деякі сучасні теорії управління людьми, а також вимоги до фахівця з інформаційних технологій і рекомендації щодо перших кроків побудови професійної кар'єри в цій індустрії.

 

• Лекція «Яка освіта необхідна ІТ-шнику для успішного старту та розвитку кар’єри»

Доповідач: Олена Сирота, директор з розвитку персоналу, EPAM Systems
Навіщо ІТ-шнику освіта? Навіщо вчитися в університеті – задля диплому або щоб батьки були задоволені? Як сформулювати мету освіти для студента? Як виглядає робота у великій компанії – «в принципі, все зрозуміло, а що потрібно робити?». Початок кар’єри в EPAM Systems.

 

• Лекція «П’ять «ні» для студента та джуніора, чи як справити перше враження»

Доповідач: Володимир Янцов, HR Business Partner, EPAM Systems
Буде представлено типові помилки, які допускають кандидати незалежно від віку й стажу роботи, при поданні резюме та ведені переписки із HR спеціалістом. Що дозволяє HRу з ходу визначити «гарного/поганого» кандидата на вакансію. Які дрібниці в листуванні і поданому резюме вкажуть на досвід кандидата чи його невпевненість у своїх силах.

 

• Лекція «Програми для студентів»

Доповідач: Остапчук Маргарита, фахівець з інформаційних технологій, Microsoft
Microsoft надає студентам-розробникам безліч ресурсів, які допомагають їм розвивати свої знання та навички, необхідні для успішної кар'єри.
Навіть якщо ви тільки починаєте займатися розробкою або вже давно занурені в цю сферу, тут ви дізнаєтеся, як оптимально використовувати наші та пропозиції програми (BizSpark, Imagine Cup та ін.) для отримання конкурентних переваг.
Ви дізнаєтесь як дізнаватись про новітні технології за допомогою навчальних Інтернет-ресурсів та розвивати свої технічні навички завдяки відкритому доступу до професійних засобів розробки та іншому ПЗ Microsoft.

 

• Лекція «Як не загубити себе у великій ІТ – компанії. Знаходимо успіх у безмежних коридорах та кімнатах багатоповерхового бізнес-центру. Приклад Luxoft»

Доповідач: Анастасія Стеценко, HR People Partner, Luxoft
Безліч людей вважають, що велика компанія не місце для амбітних та творчих людей, котрі бажають досягти успіху у розвитку власних навичок або проектів. Настя розвіє цей стереотип протягом презентації. Вона розкаже про процес працевлаштування, адаптації в команді та можливості кар’єрного росу. Ви дізнаєтесь, які переваги ви можете отримати від того, що кількість ваших колег уже давно перетнула відмітку 1000+. А також отримаєте наявні докази того, як такі компанії розвивають, навчають та створюють атмосферу кооперації серед своїх співробітників.

 

• Семінар «Система безперервної інтеграції Jenkins»

Доповідачі: Олег Довженко, Віталій Еленгаупт, Software QA Engineers, Miratech
Під час семінару ви дізнаєтесь про систему безперервної інтеграції Jenkins. Ми розглянемо такі питання:
• Що таке безперервна інтеграція та її переваги
• Що таке Jenkins та які його можливості
У практичній частині ви побачите приклади використання Jenkins.

 

• Лекція «Dependency Injection: то Ви вважаєте, що реалізуєте його правильно»

Доповідач: Олексій Хорчев, Senior Software Engineer, EPAM Systems
З цієї лекції ви дізнаєтесь про те:
• Що таке DI
• Навіщо DI
• Як застосовувати DI
• Чому не Service Locator – нізащо в світі
• Каверзні / складні розділи (Lifetime Managers, Cross-Cutting Concerns)

 

• Лекція «Кращі безкоштовні графічні «движки» для створення мультимедійних додатків»

Доповідач: Артем Алферов, Software Engineer, Miratech
У доповіді планується розглянути можливості найбільш популярних безкоштовних графічних движків, а також основні способи відображення тривимірних об'єктів, які існують на сьогоднішній день.
Дана лекція допоможе визначитися з вибором найбільш простого, зручного, швидкого у вивченні, а також потужного графічного «движка» для розроблення власних проектів, будь-то графічна презентація, програма, що відображає що-небудь за допомогою 2D \ 3D графіки або ж відео-гра.